Užsisakyti naujienas

Kas yra „Vikingo išparduotuvė“? Tai prekių iš Švedijos išparduotuvė, kurioje visos prekės pigesnės, nei panašios prekės kitose Lietuvos prekybos centruose. Jei tokią pačią prekę kitur rasite pigiau - mes jums pasiūlysime dar pigiau. Vikingo išparduotuvėje visada geriausios kainos!

Iš kur vežamos prekės į Vikingo išparduotuvę? Didžiąją dalį prekių vežame iš Švedijos. Plataus asortimento, aukštos kokybės, savito dizaino ir nebrangias skandinaviškas prekes rasite tik Vikingo išparduotuvėje

Kokiomis prekėmis prekiaujama Vikingo išparduotuvėje? Prekiaujame naujomis prekėmis, kurias Švedijos prekybininkai išpardavinėja pasibaigus sezonui, keičiant dizainą ar funkcionalumą. Taip pat prekėmis, kurias pirkėjai grąžino pardavėjui, nes nepatiko dizainas, ar neatitiko pirkėjo lūkesčių, taip pat prekėmis, kurias pirkėjai grąžino jų garantinio laikotarpio metu dėl įvairių gedimų.

Kiek yra Vikingo išparduotuvių? Šiuo metu Kaune yra keturios „Vikingo išparduotuvės“. Išparduotuvių adresus rasite meniu laukelyje „Parduotuvės“.

Kodėl Vikingo išparduotuvėje žemos kainos? Nes visos prekės perkamos per išpardavimus, su tiekėjais ir Švedijos prekybos centrais dirbame be tarpininkų, išparduotuvės įsikūrusios neįmantriose patalpose. Branginame kiekvieną savo pirkėją, dėl to kainos pas mus pigesnės, nei bet kur kitur.

Ar atnaujinamas Vikingo išparduotuvės prekių asortimentas? Naujas prekes gauname kiekvieną savaitę, todėl asortimentas mūsų išparduotuvėje nuolat kinta. Verta čia apsilankyti kuo dažniau, nes kiekvieną kartą užsukus rasite Naujų pasiūlymų geromis kainomis!

Ką reiškia devizas „PIRK ŠIANDIEN“? Negalime užtikrinti, kad šiandien patikusią prekę rasite rytoj! Prekiaujame likutinėmis partijomis, o tai reiškia, kad prekių kiekiai riboti! Jei radai, ko senai ieškojai patrauklia kaina „PIRK ŠIANIDEN“, nes rytoj šių prekių gali jau nebūti.

Kaip nustatomos prekių kainos Vikingo išparduotuvėje? Visada stengiamės, kad mūsų prekės būtų 20% ar net 50% pigesnės už panašias prekes kituose prekybos centruose. Pas mus visada rasite pačių geriausių pasiūlymų!

Ar galima Vikingo išparduotuvėje užsisakyti prekių? Apgailestaujame, tačiau prekiaujame likutinėmis partijomis, o tai reiškia, kad negalime priimti jokių išankstinių užsakymų. Galime parduoti tik tai ką turime savo parduotuvėje ir sandėliuose.

Ar Vikingo išparduotuvėje galima nusipirkti dar pigiau? Du kartus per mėnesį atnaujiname akcijinių  prekių reklaminį leidinį. Norėdami gauti daugiau informacijos apie naujas prekes, vykstančias akcijas bei taikomas papildomas nuolaidas - užsisakykite naujienas.

Kokybė. UAB ,,Svelitus“ vykdydama savo pagrindinę veiklą – didmeninę ir mažmeninę prekybą kokybiškomis likutinėmis ir nekondicinėmis prekėmis - prisiima atsakomybę už jos veiklos, produktų ir paslaugų daromą poveikį aplinkai. Siekdama mažinti poveikį aplinkai, veiklą vykdome atsakingai:

  • Įmonės veikla atitinka aplinkos apsaugos vadybos sistemą pagal tarptautinio standarto ISO 14001 reikalavimus.
  • Įmonės veikla atitinka visus ISO 9001 reikalavimus bei turi ISO 9001 sertifikatą.

Minimalus prekių užsakymas 10.00 €

Krepšelis  

Nėra prekių

0,00€ Pristatymas
0,00€ Mokesčiai
0,00€ Viso

Kainos su mokesčiais

Krepšelis Pirkti

Uno lizingas